MENU
Logo Made in Germany InterAGRO 2016

Експоненти та продукти

16експонентів знайдено

BEINLICH

BEINLICH – производство в Германии высшего качества

Big Dutchman International GmbH

Компанія BD вже тривалий час є провідним підприємством на світовому ринку в галузі обладнання та комплексних споруд для інтенсивного вирощування,утримання,годівлі свиней та птиці.

Convex International GmbH

Сonvex International - постачальник сільськогосподарської техніки, обладнання для елеваторів, переробки зерна та зернобобових, харчової та комбікормової індустрій, тваринництва.

Frank Lemex TOW

Фірму створено в 2002 р. Являється дочірнім підприємством відомого німецького виробника «Франк Вальц-унд Шмідтехнік».

Fuchs Mastyla Ukraina LLC

Найбільший в світі незалежний виробник мастильних матеріалів для різних галузей промисловості та сільського господарства.

Grimme Landmaschinenfabrik GmbH & Co. KG

Grimme - світовий лідер техніки для картоплярства. Компанія пропонує широкий вибір машин для цукрових буряків. ASA-LIFT-це професійне обладнання для збирання урожаю овочів.

Heinrich Rodenbostel GmbH - Industriehof Scherenbostel

Індустріхоф займається поставкою запасних частин і комплектуючих для спеціалізованої торгівлі і промисловості. В основному ми поставляємо деталі для грунтообробної техніки

HIMEL Maschinen GmbH & Co. KG

HIMEL это: системы для приготовления кормов, кормосмесители-кормораздатчики, зерновые системы и зернохранилища, оборудование для стойловых помещений.

MAC-GmbH

Being a mid-sized German company, MAC GmbH serves markets in Eastern Europe, the CIS and Central Asia, in the Middle East, Africa and Latin America.

Menke Agrar GmbH

"Menke Agrar GmbH" - це приватна оптово-торгівельна компанія, яка займається продажом запасних частин для сільськогосподарської техніки.

Neuero Farm- und Fördertechnik

Фірма Neuero: Елеватори обладнання для виробництва комбікорму зерносховища до 12.500 м³/силос шахтні сушарки до 250 т/год механічні, пневматичні транспортери зерноочисне обладнання

SAATEN-UNION GmbH

ЗААТЕН-УНІОН це об’єднання семи сільськогосподарських селекційних підприємств з своєю селекцією та дистрибуцією зернових, кукурудзи, соняшника, олійних і кормових культур у Європі.

Ambros Schmelzer & Sohn GmbH

Ambros Шмельцер і Sohn GmbH & Co. KG є однією з провідних європейських компаній в області вентиляції зерна, системи труб і підлогового зберігання.

SCHUMACHER.plus GmbH

GROUP SCHUMACHER is specialized in components for harvesting machines, specifically focussing on cutting, chopping and tying stalks in combine harvesting, forage harvesting and square baling.

Wolf System GmbH

Вольф Систем - європейський лідер , будує сільськогосподарські, індустріальні об'єкти, житло, установки сонячної енергетики, біогазові заводи, ТЕЦ на біомасі, накопичувачі енергії.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.