MENU
Logo Made in Germany InterAGRO 2016

ІнтерАГРО 2016

http://interagro.in.ua

8 - 11 листопада 2016 року
Київ, Україна

Основну частину учасників виставки ІнтерАГРОстановлять виробники сільськогосподарської техніки і обладнання, таким чином, вона ще більше відповідає стандартам проведення найбільших міжнародних сільськогосподарських виставок.

На виставці представлені найсучасніші розробки і інновації у сфері глобального і національного машинобудування для сільськогосподарської галузі, як і сільськогосподарське обладнання для ремонту і обслуговування, запчастини, точна агротехніка і кліматичні технології, обладнання і технології для збору урожаю, сільськогосподарська хімія.

В рамках проведення виставки відбудеться цілий ряд бізнес подій, які стосуватимуться актуальних питань сільськогосподарської сфери із врахуваннях останніх тенденцій її розвитку у всьому світі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть ознайомитися із багатьома новинками галузі і зрозуміти напрямки її розвитку.

Серед яскравих подій виставки - церемонія нагородження Відзнакою за новаторське рішення ІнтерАГРО, де будуть підбиті підсумки і визначені переможці. Церемонія представляє собою міжнародний конкурс інноваційних рішень у галузі сільськогосподарської техніки і обладнання, яка проводиться з метою ознайомлення представників галузі із найкращими інноваційними рішеннями у сфері сільськогосподарської техніки і обладнання, а також для мотивації підприємств і організацій впроваджувати свої інновації у серійне виробництво.

У 2014 році виставка ІнтерАГРО ще раз підтвердила свою провідну позицію серед сільськогосподарських виставок України і країн СНД.

В роботі виставки взяли участь 294 компанії, включаючи 48 іноземних компаній із 12 країн;

Національна експозиція Франції,

Колективна експозиція Німеччини;

Загальна площа проведення виставки складала більше 27 000 кв. м.;

Виставку відвідали більше 15 000 спеціалістів з України і інших країн.

Ми запрошуємо вас ознайомитися із останніми новинками в галузі сільськогосподарського машинобудування, їх технічними характеристиками, особливостями закупівлі і роботи від всесвітньо відомих учасників головної сільськогосподарської виставки України – ІнтерАГРО – 8-11 листопада 2016 року.

More information about InterAGRO 2016 in AUMA's trade fair database
Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.